%AM, %13 %477 %2016
Published in Aktualności

Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN organizowane są w Bydgoszczy od ponad 20 lat. W tym roku, podczas tej sztandarowej imprezy Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”, odbywającej się w dniach 10-12 maja 2016 r., swoje stoisko zorganizowała m.in. firma Marplast.

W bydgoskich targach, której adresatami są przedstawiciele szeroko pojętej branży wodno-kanalizacyjnej, co roku bierze udział kilkaset firm, tak z kraju, jak i z zagranicy. W tym roku na terenie Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego zaprezentowało się 370 wystawców, a w ciągu trzech dni stoiska odwiedziło około 10 tys. osób.
Marplast zaprezentował swoje produkty, a wśród nich wykorzystywany do renowacji kanalizacji GRPanel, którego produkcja jest głównym filarem działalności firmy. Prezentowano go w bardzo interesującej formie, poprzez wbudowane w GRPanel „Kina Marplast”. Umożliwiało to zwiedzającym obejrzenie filmów przedstawiających prace renowacyjne z wykorzystaniem tego produktu. Dużym zainteresowaniem cieszył się również konkurs - „Gra Multimedialna”, w którym można było zdobyć nawigację GPS. Rozgrywka polegająca na wcieleniu się w rekina połykającego ryby bardzo przypadła do gustu uczestnikom rywalizacji.