Aktualności

Aktualności (23)

Rury GRPipe® oraz panele GRPanel® to doskonałe rozwiązanie zarówno w przypadku renowacji sieci, jak i budowy nowych odcinków. Powstają z czystego tworzywa wzmacnianego włóknem szklanym nasączanego żywicą poliestrową lub winyloestrową, są niezwykle wytrzymałe. Ich powierzchnia wewnętrzna jest całkowicie gładka, co sprawia, iż zbudowany bądź poddany renowacji fragment sieci ma doskonałe parametry hydrauliczne. W przypadku renowacji – parametry przewodów mogą być nawet lepsze niż przed realizacją prac.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów? Zobacz naszą najnowszą animację, w której przedstawiamy ich największe zalety.

 

Już w środę, 2 grudnia odbędzie się bezpłatny webinar „Renowacja kanalizacji grawitacyjnej o dużych przekrojach”, który organizujemy wraz ze spółką BLEJKAN.

Byliśmy Sponsorem Srebrnym XVIII Międzynarodowej Konferencji, Wystawy i Pokazów Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa”

W dniach 8–10 września br. w Tomaszowicach k. Krakowa mieliśmy przyjemność uczestniczyć w największym w Polsce spotkaniu branżowym osób zainteresowanych technologiami bezwykopowymi – XVIII Międzynarodowej Konferencji, Wystawie i Pokazach Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa”, której zostaliśmy Srebrnym Sponsorem. Tegoroczna edycja wydarzenia, ze względu na wyjątkową sytuację panującą na świecie, odbyła się w formule hybrydowej. Oznacza to, że w spotkaniu można było wziąć udział zarówno osobiście, jak i online.

Z przyjemnością informujemy, że spółka MARPLAST została Sponsorem Srebrnym organizowanej już po raz osiemnasty Międzynarodowej Konferencji, Wystawy i Pokazów Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa”. To największe w Polsce spotkanie branżowe osób zainteresowanych technologiami bezwykopowymi odbędzie się w dniach 8–10 września 2020 r. w Dworze w Tomaszowicach k. Krakowa.

Trwa zlecony przez Wodociągi Krakowskie remont kolektora doprowadzającego ścieki do oczyszczalni Kujawy. Kolektor o długości 1,47 m położony jest pomiędzy ulicami Igołomską i Jeżynową. 

Media

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

09 kwiecień 2020
Published in Aktualności

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami.

Miło nam poinformować, że zostaliśmy strategicznym Partnerem Portalu inżynieria.com.

Żeby się żyło, żeby się wiodło, żeby się chciało, żeby się mogło.

W dniach 11–14 czerwca br. w Tomaszowicach k. Krakowa przedstawiciele naszej firmy uczestniczyli w corocznym spotkaniu poświęconym technologiom bezwykopowym. Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa” odbyła się już po raz siedemnasty i zgromadziła ponad 430 gości z Polski i z zagranicy. Marplast był Srebrnym Sponsorem imprezy.

W dniach 8–10 maja br. w Kassel odbyły się targi Ro-Ka-Tech (Rohr-Kanalisation-Technik), będące jednym z najważniejszych wydarzeń dedykowanych branży wod-kan i branży bezwykopowej w Niemczech. Podczas tego wydarzenia zaprezentowaliśmy się w ramach Grupa BLEJKAN wraz z kilkoma innymi należącymi do niej markami: BLEJKAN S.A., BLEJKAN GmbH, ABIKORP oraz POliner.