%PM, %29 %593 %2022
Published in Aktualności

Marplast był Sponsorem Platynowym jubileuszowej, 20. edycji Międzynarodowej Konferencji, Wystawy i Pokazów Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa”.  Największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie branżowe firm i ekspertów zajmujących się technologiami bezwykopowymi odbyło się w dniach 21-23 czerwca 2022 r. w Tomaszowicach pod Krakowem.

Konferencja obfitowała w interesujące prelekcje, dostarczające uczestnikom eksperckiej wiedzy. W trakcie wykładu Mariusza Iwanejko z firmy Blejkan S.A. można było dowiedzieć się wszystkiego o renowacji kolektora Burakowskiego w Warszawie, do której wykorzystano moduły GRP naszej produkcji. Warto podkreślić, że była to jak dotąd największa w Polsce tego typu renowacja. Została ona nagrodzona statuetką TYTAN 2022 w kategorii Projekt Roku – Renowacja, dlatego cieszymy się, że mogliśmy dostarczać nasze produkty na tak ważny kontrakt renowacyjny.

Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się odwiedzić nasze dwa stoiska (zewnętrzne i wewnętrzne). Zadaliście Państwo mnóstwo ciekawych pytań, a rozmowy z Wami były dla nas prawdziwą przyjemnością. Doroczne święto branży bezwykopowej zgromadziło blisko 400 uczestników w Tomaszowicach oraz ponad 2000 unikalnych użytkowników online.