%PM, %23 %554 %2016
Published in Aktualności

Marplast był jednym z wystawców podczas Konferencji NO-DIG LIVE 2016, która odbyła się w dniach 20-22 września w Peterborough w Wielkiej Brytanii. Nasza firma zaprezentowała gamę produktów stosowanych w technologii bezwykopowej, m.in. panele FGRP (z czystego TWS), włazy i króćce do rur i zbiorników, a także zbiorniki o nietypowych rozmiarach i kształtach.

Po sukcesie Konferencji NO-DIG LIVE, która odbyła się w 2014 roku, w Peterborough Arena w Wielkiej Brytanii miała miejsce jej kolejna, XIII edycja. W dniach 20-22 września wystawcy z kilkunastu krajów wzięli udział w spotkaniach, pokazach plenerowych i panelach dyskusyjnych związanych z technologiami bezwykopowymi. Jednym z uczestników wydarzenia była firma Marplast.
Po raz pierwszy Konferencja NO-DIG LIVE zorganizowana została w 1985 roku w Wielkiej Brytanii. Od tamtego czasu regularnie umożliwia ona spotkania światowej sławy specjalistów oraz wszystkich zainteresowanych budowami i renowacjami bezwykopowymi. W tegorocznej edycji wzięli udział działający w branży producenci, dostawcy, a także inżynierowie, konsultanci i wykonawcy. Szeroki program wydarzeń zapewnił wysoki poziom merytoryczny Konferencji.
Firma Marplast, jako jeden z ponad 100 wystawców, miała okazję zaprezentować m.in. panele FGRP (z czystego TWS), włazy i króćce do rur i zbiorników, a także zbiorniki o nietypowych rozmiarach i kształtach. Sama wystawa była również okazją do zapoznania się z nowościami technologicznymi, obejrzenia najnowszych maszyn i urządzeń stosowanych w branży bezwykopowej, a także nawiązaniu kontaktów biznesowych z zagranicznymi firmami.