%PM, %21 %592 %2019
Published in Aktualności

W dniach 11–14 czerwca br. w Tomaszowicach k. Krakowa przedstawiciele naszej firmy uczestniczyli w corocznym spotkaniu poświęconym technologiom bezwykopowym. Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa” odbyła się już po raz siedemnasty i zgromadziła ponad 430 gości z Polski i z zagranicy. Marplast był Srebrnym Sponsorem imprezy.

W programie spotkania znalazły się warsztaty „ABC technologii bezwykopowych”, które były okazją do uporządkowania wiedzy na temat metod bezwykopowej budowy i renowacji przewodów podziemnych. Kolejne dwa dni poświęcone były na obrady konferencyjne, panele dyskusyjne i pokazy technologii no-dig na żywo.

Podczas uroczystej gali rozdano nagrody TYTAN w branży bezwykopowej. Statuetki i wyróżnienia przyznano m.in. spółkom z Grupy BLEJKAN – BLEJKAN S.A. (nagroda TYTAN w kategorii Projekt roku – renowacja) oraz POliner sp. z o.o. (wyróżnienie w kategorii Produkt roku). Podczas gali odbyła się także aukcja charytatywna, z której dochód przekazano Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” (w sumie, w ramach licytacji, zbiórki do puszek oraz zbiórki przeprowadzonej na Facebooku zebrano 30 006,60 zł i 50 EUR).

Nie zabrakło też atrakcji – wycieczki do Krakowa połączonej z rejsem po Wiśle, wspólnej biesiady, konkursów i zabaw, a także wyjątkowej możliwości odbycia przejażdżki quadem, samochodem rajdowym BMW X53 CC czy haubicą samobieżną 2S1 Goździk.

Nasi przedstawiciele byli do dyspozycji gości w strefie wystawienniczej. Na stoisku, na którym byliśmy obecni wraz z firmami BLEJKAN S.A., POliner sp. z o.o. oraz Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych ABIKORP sp. z o.o. można było m.in. zapoznać się z naszą ofertą. Udzielaliśmy wszelkich informacji na temat naszych produktów i włączaliśmy się w dyskusje na temat realizowanych w projektów oraz i najnowszych trendów na rynku no-dig.

Pełna relacja z wydarzenia oraz galeria zdjęć dostępne są na stronie: https://bit.ly/IB2019_relacja

Dziękujemy za kolejną udaną imprezę. Do zobaczenia za rok!

 

Marplast – Srebrny Sponsor XVII Konferencji