%PM, %16 %611 %2019
Published in Aktualności

W dniach 8–10 maja br. w Kassel odbyły się targi Ro-Ka-Tech (Rohr-Kanalisation-Technik), będące jednym z najważniejszych wydarzeń dedykowanych branży wod-kan i branży bezwykopowej w Niemczech. Podczas tego wydarzenia zaprezentowaliśmy się w ramach Grupa BLEJKAN wraz z kilkoma innymi należącymi do niej markami: BLEJKAN S.A., BLEJKAN GmbH, ABIKORP oraz POliner.

Celem uczestnictwa Grupy była promocja marki BLEJKAN na rynku niemieckim, a także promocja spółek zależnych, w tym Marplast, i oferowanych przez nie produktów oraz usług. Nasze stoisko cieszyło się dużą popularnością wśród odwiedzających, zainteresowanych nie tylko nową marką na rynku międzynarodowym, ale i interesującą ofertą.

Podczas trzech targowych dni w ramach Grupy przeprowadziliśmy liczne rozmowy biznesowe, pozyskując nowe kontakty i nawiązując współpracę z potencjalnymi partnerami z wielu krajów, m.in. z Niemiec, Włoch, Portugalii, Chorwacji, Turcji oraz Kanady. Wierzymy, że nowe znajomości zaprocentują wspólnymi projektami, a dla Grupy BLEJKAN będą okazją do zdobycia nowych rynków i doświadczeń.

 MG 3099

 

 MG 2997