%AM, %27 %455 %2018
Published in Aktualności

Firma Marplast po raz kolejny została srebrnym sponsorem Międzynarodowej Konferencji, Wystawy i Pokazów „INŻYNIERIA Bezwykopowa”. Jest to największe tego typu wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku wraz z organizatorem, którym jest Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o., w dniach 20–22 czerwca zapraszamy do Dworu w Tomaszowicach k. Krakowa.

FB IB post 1200x628 srebrni marplast

Konferencja co roku gromadzi liczne grono uczestników, wśród których znajdują się m.in. inwestorzy, wykonawcy, producenci, dostawcy, projektanci oraz przedstawiciele środowisk naukowych i badawczych związanych z branżą bezwykopową.

Poza obradami, odbywającymi się w dwóch salach równolegle, uczestnicy będą mogli również wziąć udział w dyskusjach oraz warsztatach.

W tym roku wydarzenie odbędzie się w nowej formule, co oznacza, że jeszcze większy nacisk zostanie położony na pokazy technologii na żywo. Jak co roku, nie zabraknie też interesującej wystawy, podczas której wystawcy będą mogli prezentować swoją ofertę dla branży.

Zgodnie z wieloletnią tradycją, podczas wydarzenia przyznane zostaną również branżowe nagrody w postaci statuetek TYTAN i Tytanowych Laurów Inwestora.

Co jeszcze znajdzie się w programie? Można sprawdzać TUTAJ

Zapraszamy!

.