Aktualności

Aktualności (15)

W dniach 11–14 czerwca br. w Tomaszowicach k. Krakowa przedstawiciele naszej firmy uczestniczyli w corocznym spotkaniu poświęconym technologiom bezwykopowym. Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa” odbyła się już po raz siedemnasty i zgromadziła ponad 430 gości z Polski i z zagranicy. Marplast był Srebrnym Sponsorem imprezy.

W dniach 8–10 maja br. w Kassel odbyły się targi Ro-Ka-Tech (Rohr-Kanalisation-Technik), będące jednym z najważniejszych wydarzeń dedykowanych branży wod-kan i branży bezwykopowej w Niemczech. Podczas tego wydarzenia zaprezentowaliśmy się w ramach Grupa BLEJKAN wraz z kilkoma innymi należącymi do niej markami: BLEJKAN S.A., BLEJKAN GmbH, ABIKORP oraz POliner.

Targi RO-KA-TECH 2019

30 kwiecień 2019
Published in Aktualności

W przyszłym tygodniu, w dniach od 8 do 10 maja odbędzie się jedno z największych wydarzeń dedykowanych branży wodno-kanalizacyjnej w Niemczech – międzynarodowe targi RO-KA-TECH (Rohr-Kanalisation-Technik). To impreza, która już od lat gromadzi specjalistów związanych z pracami koncepcyjnymi, produkcją sprzętu, budową i konserwacją sieci oraz naprawą sprzętu wykorzystywanego w sektorze wodno-ściekowym.

Spokojnych Świąt Wielkanocnych!

19 kwiecień 2019
Published in Aktualności

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia! Dużo zdrowia, szczęścia i pogody ducha!

Z przyjemnością informujemy, że spółka MARPLAST została Srebrnym Sponsorem organizowanej już po raz siedemnasty Międzynarodowej Konferencji, Wystawy i Pokazów Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa”. To największe w Polsce spotkanie branżowe osób zainteresowanych technologiami bezwykopowymi odbędzie się w dniach 11–14 czerwca 2019 r. w Tomaszowicach k. Krakowa.

Firma Marplast po raz kolejny została srebrnym sponsorem Międzynarodowej Konferencji, Wystawy i Pokazów „INŻYNIERIA Bezwykopowa”. Jest to największe tego typu wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku wraz z organizatorem, którym jest Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o., w dniach 20–22 czerwca zapraszamy do Dworu w Tomaszowicach k. Krakowa.

W dniach 20–22 czerwca w podkrakowskich Tomaszowicach odbyła się XVI Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa”. Braliśmy czynny udział w tym wydarzeniu, a nasza firma została zaprezentowana na wystawie.

W Warszawie przeprowadzona zostanie modernizacja kolektora Burakowskiego, jednego z najważniejszych elementów systemu ściekowego stolicy. Panele GRP na potrzeby tego projektu wyprodukuje firma Marplast sp. z o.o.

Na zlecenie Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji SA w Krakowie wykonywany był bezwykopowy remont 100-letniego kolektora ogólnospławnego. Inwestycja niosła za sobą wiele wyzwań dla wykonawcy. Wśród nich wymienić należy fakt, że prace prowadzone były w obszarze nie tylko mocno zurbanizowanym, ale także charakteryzującym się dużym natężeniem ruchu pieszego, samochodowego oraz tramwajowego. Do naprawy kolektora wykorzystano panele GRP, które na potrzeby tego zadania wyprodukowała firma Marplast.

Mimo zimowej pory w Warszawie rozpoczęły się przygotowania do realizacji inwestycji, w ramach której bezwykopową modernizację przejdzie 3-kilometrowy odcinek sieci zlokalizowanej w al. Krakowskiej. Na potrzeby tej inwestycji zastosowane wykorzystane moduły GRP.